loading...
کلیپ های ایران و جهان
bio3gp بازدید : 263 نظرات (0)

طبیعتاً کاربرای مختلفی از بی گناه تا گناهکار از بازاریاب تا دزد از کاربر عادی تا کاربرای شارژ دزد... همه و همه برای اینکه جمعیت فیسبوک زیاد هست از این سایت استفاده می کنند حالا خود فیسبوک جاسوس هست به سازمان سیا وابسته هست یا نه من به ایناش کار ندارم در تخصصم نیست و راجبش هم تحقیق نکردم

Facebook is a spy

اما شماره موبایل یک کاربر به چه درد فیسبوک میاید که فیسبوک تاکید ویژه ای برای اخذ شماره موبایل دارد تا انجا که یکی از شروطفعالی اکانت در فیسبوک ثبت شماره موبایل است این خود قصیه را بودار می کند که دست فیسبوک با سازمانی در کاسه است.

Facebook is a lie

خیلی ها هستن که کاربری عادی بودن مسدود شدن و دلیل مسدود شدنشان را هم نمیدانند گلایه اغلب کاربران مسدود شده این هست که مددتی بیش چند ماه وارد فیسبوکشان نشدند وحالا با اکانت مسدود شده خود مواجه می شوند. از طرفی هم کاربرایی که قصدمکاتبه برای رفع مسدودی دارند اغلب با زبان انگلیسی آشنایی ندارند و نتیجه ای نمی گیرند.

Facebook is a killer

اعتیاد به فیسبوک یا سایت های مشابه، مرگ فرصت های شغلی را به ارمغان خواهد آورد. فضای فیسبوک بر پایه تبادل نظر و ایده مردمی می چرخد این فضای گفتمان فرد را معتاد به فیسبوک می کند. هر جوابی جواب ها دارد  طولانی!

پس گاهی لازم میشه به فیسبوک جمله کرد و کیبورد را مانند یک آرپیجی در دست گرفته و به سمت فیسبوک نشانه گرفت و بامب با یک شلیک جانانه ای به محیط مجازی همه فیسبوک را در جهان زیر سوال برد و همه داغ دلیتان را با شلیک خود تخلیه کنید.

کپی برداری آزاد است

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟
  • کدهای اختصاصی